ERP riešenia na mieru

Služby

Vývoj Aplikácií

Vyvíjame aplikácie v jazykoch Progress OpenEdge, .NET, Java, HTML a databázové systémy SQL/noSQL.

Okrem predaja a prenájmu existujúcich aplikácii ponúkame aj vývoj aplikácii na zákazku. K dispozícii máme IT odborníkov s viac ako 20-ročnými skúsenosťami v oblasti vývoju softwarových riešení, konzultantských služieb, či perfektnými skúsenosťami s manažmentom a riadením projektov i ľudí. Máme stabilný, spoľahlivý a skúsený tím s veľmi dobrou technickou znalosťou vo viacerých oblastiach. V rámci tímu máme analytikov, programátorov i konzultantov pre vývoj jednoduchých aj komplexných systémov.
Mobilné Aplikácie

Vyvíjame mobilné aplikácie pre platformy Android a iOS

Náš tým mobilných vývojárov pre Vás na zákazku pripraví aplikáciu pre mobilné zariadenia (smartfóny, tablety, wearables) s operačným systémom Android. Máme skúsenosti s vývojom aplikácií pre zariadenia od OS Android 2.3 vyššie, čo zaručí vašej aplikácií kompatibilitu s viac ako 99% zariadeniami. Naše aplikácie sú schopné komunikovať aj s inteligentnými hodinkami (smartwatch), čím uľahčíte užívateľom každodenné používanie.

Samozrejmosťou je možnosť napojenia aplikácií na naše databázové systémy a tým pádom možnosť využitia celého spektra naších ostatných produktov práve na mobilnom zariadení.
Android Aplikácie

Android neznamená iba smartfóny a tablety. Tento populárny operačný systém poháňa aj množstvo iných zariadení ako napríklad SmartTV, SmartWatch, ale aj malé počítače typu Raspberry Pi, ktoré sú vhodné pre výrobu vlastného špecializovaného hardvéru bez nutnosti obrovských investícií do vývoja. Náš tým vývojárov má skúsenosti s vývojom pre Android platformu vo všetkých formách, vďaka čomu Vám vieme pripraviť okrem aplikácie pre SmartTV alebo aplikácie pre smart hodinky aj kompletný zákazkový produkt (hardvér, softvér) na základe špecifických požiadaviek.
Konzultácie

Ponúkame konzultantské a poradenské služby v technických oblastiach so zameraním na podnikové informačné systémy, vývoj aplikácii, ERP systémy, mobilné Android aplikácie, veľké korporátne riešenia (certifikovaní odborníci na IBM riešenia) a iné technológie. Samozrejmosťou je aj odborná pomoc a poradenstvo pri analýzach, návrhu, tvorbe a nasadení systémov.