Team-SOFT s.r.o. je súkromná spoločnosť, ktorá sa orientuje na komplexné podnikové riešenia a ERP (Enterprise Resource Planning) systémy pre malé a stredné spoločnosti. Na trhu pôsobíme od roku 1995 a naši zákazníci pochádzajú z rôznych priemyselných odvetví ako automobilový, potravinársky, výrobný alebo elektrotechnický priemysel, či oblasť obchodu a služieb. Ide nielen o slovenské ale aj o medzinárodné spoločnosti. Aktuálne pôsobíme výhradne na slovenskom trhu, ale počas svojej existencie sme dodali a dodávame naše riešenia niekoľkým desiatkam klientov.

Zameriavame sa predovšetkým na kvalitu a preto zamestnávame IT odborníkov s viac ako 20-ročnými skúsenosťami v oblasti vývoju softwarových riešení, konzultantských služieb, či perfektnými skúsenosťami s manažmentom a riadením projektov i ľudí. Máme stabilný, spoľahlivý a skúsený tím s veľmi dobrou technickou znalosťou špeciálne v oblastiach:

 

 

Väčšina našich riešení je postavených na overenej databázovej technológii Progress počnúc historickými verziami Progress v7, v8 a v9, spoločne s najnovšou platformou pre vývoj aplikácii Progress OpenEdge v10 a v11. Okrem toho používame pre vývoj riešení aj ďalšie Technológie ako C#, .NET, Microsoft SQL Server, Java, HTML, CSS, JavaScript a iné.

Okrem štandardných riešení, ktoré inštalujeme u zákazníkov, ponúkame aj možnosť prenájmu našich aplikácií formou služby. Táto druhá možnosť ponúka lepšiu flexibilitu, šetrí náklady na obstarávanie HW alebo infraštruktúry a zvyšuje efektivitu.

Víziou spoločnosti a hlavným cieľom všetkých projektov je spokojnosť zákazníka, ktorú získavame kombináciou znalostí technológie a odvetvia klienta, skúseností z predchádzajúcich projektov, a spoľahlivého tímu expertov.

Veríme, že Team-SOFT s.r.o. bude aj pre Vás najlepšou voľbou pre jednoduché i náročné, krátke alebo dlhotrvajúce softwarové projekty.

 

Ing. Ladislav Bartoš
konateľ

Spolupracujeme s viacerými poprednými dodávateľmi technológii a výrobcami produktov.

 

ZEBRA

Sme partnerom ZEBRA a naše aplikácie podporujú zariadenia ako napríklad čítačku čiarových kódov TC8000.

 

Progress

Sme autorizovaný (VAR – Value Added Reseller) predajca Progress.

 

Galeos

Spolupracujeme s firmou Galeos, ktorá je oficiálnym distribútorom spoločnosti Progress pre Slovensko a ČR.

 

HP

Sme autorizovaný predajca HP zariadení (počítače, tlačiarne, notebooky, tablety).

 

Varos

K našim aplikáciam ponúkame fiskálne moduly Varos.

 

Biometric

Naša aplikácia spolupracuje priamo s dochádzkovým modulom od spoločnosti Biometric, spol. s r. o.