Ponúkame podnikové ERP riešenia šité na mieru podľa Vašich požiadaviek, prenájom ERP systému, vývoj softvéru a konzultačné služby.

Náš tým mobilných vývojárov pre Vás na zákazku pripraví aplikáciu pre mobilné zariadenia (smartfóny, tablety, wearables) s operačným systémom Android. Máme skúsenosti s vývojom aplikácií pre zariadenia od OS Android 2.3 vyššie, čo zaručí vašej aplikácií kompatibilitu s viac ako 99% Android zariadeniami. Naše aplikácie sú schopné komunikovať aj s inteligentnými hodinkami (smartwatch), čím uľahčíte užívateľom každodenné používanie.

Samozrejmosťou je možnosť napojenia aplikácií na naše databázové systémy a tým pádom možnosť využitia celého spektra naších ostatných produktov na mobilnom zariadení.

Vývoj webových aplikácií taktiež patrí k naším schopnostiam so širokými skúsenosťami. Či sa jedná o jednoduchú webovú prezentáciu, alebo komplexný e-shop, naši odborníci vám pripravia riešenie na mieru. Vyvíjame statické i dynamické webstránky, s použitím moderných technológií HTML5, CSS3 a JavaScript, ktoré vám zaručia funkčnosť a kompatibilitu s väčšinou moderných webových prehliadačov.

Okrem predaja a prenájmu existujúcich aplikácii ponúkame aj vývoj aplikácii na zákazku. K dispozícii máme IT odborníkov s viac ako 20-ročnými skúsenosťami v oblasti vývoju softwarových riešení, konzultantských služieb, či perfektnými skúsenosťami s manažmentom a riadením projektov i ľudí. Máme stabilnýspoľahlivý a skúsený tím s veľmi dobrou technickou znalosťou vo viacerých oblastiach – viď Technológie. V rámci tímu máme analytikovprogramátorov i konzultantov pre vývoj jednoduchých aj komplexných systémov.

Ponúkame konzultantské a poradenské služby v technických oblastiach so zameraním na podnikové informačné systémy, vývoj aplikácii, ERP systémy, mobilné Android aplikácie, veľké korporátne riešenia (certifikovaní odborníci na IBM riešenia) a iné Technológie. Samozrejmosťou je aj odborná pomoc a poradenstvo pri analýzach, návrhu, tvorbe a nasadení systémov.

Cenník našich služieb